Nasz zespół

Zarząd

dr Maciej Lipiński

Prezes Zarządu
Dyrektor Naczelny

tel. +48 52 35 64 500
kom. +48 669 32 32 32
lipinski.maciej@cronimet.pl

r.pr. Olaf Brymora

Wiceprezes Prezes Zarządu
Dyrektor Operacyjny

kom. +48 726 74 74 74
brymora.olaf@cronimet.pl

Andrzej Bartoszak

Prokurent
Dyrektor ds. Handlu i Marketingu

kom. +48 669 28 28 28
bartoszak.andrzej@cronimet.pl

Handel - Oddział Szczecin

Alicja Kulik-Manuszewska

Manager ds. Handlu
Niemcy Wschodnie, Polska Zachód

mob. +48 669 21 21 21
kulik.alicja@cronimet.pl

Marcin Sikorski

Handlowiec
Polska – Zachód

kom. +48 724 42 42 42
sikorski.marcin@cronimet.pl

Tomasz Miłek

Oddelegowany do Cronimet UK

kom. +48 669 24 24 24
milek.tomasz@cronimet.pl

Handel - Centrala Inowrocław

Andrzej Miłek

Dyrektor Regionalny Północ
Inspektor Ochrony Radiologicznej

kom. +48 667 39 39 39
milek.andrzej@cronimet.pl

Ewa Zakrzeńska

Koordynator ds. metali nieżelaznych, HSS, HM

tel. +48 52 356 45 28
kom. +48 723 85 85 85
zakrzenska.ewa@cronimet.pl

Robert Gębka

Koordynator ds. Handlu Złomem Stalowym

tel. +48 52 356 45 41
kom. +48 697 53 53 53
gebka.robert@cronimet.pl

Paweł Malinowski

Handlowiec
Złom Poprodukcyjny

kom. +48 669 37 37 37
malinowski.pawel@cronimet.pl

Marta Żaczek

Handlowiec
Metale Kolorowe

mob. +48 721 84 84 84
zaczek.marta@cronimet.pl

Handel - Oddział Herby / Mielec

Wojciech Kotas

Dyrektor Regionalny Południe

tel. +48 34 357 42 44
kom. +48 669 36 36 36
kotas.wojciech@cronimet.pl

Piotr Krzyżanowski

Manager ds. Handlu Zagranicznego
Dostawcy Kluczowi

kom. +48 726 99 98 88
krzyzanowski.piotr@cronimet.pl

Jerzy Sikora

Kierownik Placu

kom. +48 669 35 35 35
sikora.jerzy@cronimet.pl

Karol Górniak

Handlowiec
Polska Południe

kom. +48 669 31 31 31
gorniak.karol@cronimet.pl

Biuro Handlowe

Magdalena Boryczka

Kierownik Biura Handlowego i Marketingu

tel. +48 52 35 64 526
mob. +48 726 35 35 35
boryczka.magdalena@cronimet.pl

Krzysztof Boruch

Specjalista ds. Handlowych
Dostawcy Krajowi

tel. +48 52 356 45 25
kom. +48 695 110 894
boruch.krzysztof@cronimet.pl

Magdalena Bolewicka

Specjalista ds. Handlowych
Dostawcy Wschód

tel. +48 52 3564 547
bolewicka.magdalena@cronimet.pl

Beata Stróżyk

Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 52 356 45 69
strozyk.beata@cronimet.pl

Iwona Szafrańska

Referent ds. Handlowych

tel. +48 52 356 45 14
szafranska.iwona@cronimet.pl

Agnieszka Borowska

Specjalista ds. Marketingu

tel. +48 52 3564 516
borowska.agnieszka@cronimet.pl

Błażej Szutarski

Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 52 35 64 518
kom. +48 735 985 679
szutarski.blazej@cronimet.pl

Logistyka

Łukasz Musiał

Koordynator ds. Logistyki

tel. +48 52 356 45 42
kom. +48 721 83 83 83
musial.lukasz@cronimet.pl

Sprawy celne

Tomasz Glubiak

Koordynator ds. Celnych

tel. +48 52 356 45 44
kom. +48 724 666 222
glubiak.tomasz@cronimet.pl

Finanse i Controlling

Paweł Rzeszotarski

Dyrektor Finansowy

tel. +48 52 3564 509
kom. +48 669 78 78 78
rzeszotarski.pawel@cronimet.pl

Maciej Zawadzki

Główny Księgowy

tel. +48 52 3564 513
kom. +48 795 594 129
zawadzki.maciej@cronimet.pl

Polityka Cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dowiedz się więcej
MENU